Date: 2014-05-15 09:54 am (UTC)
From: [identity profile] foshter.livejournal.com
Неправильно!!!! Тріснута ковбаса - це як наша влада - ніби і ковбаса, але подерта.

Date: 2014-05-15 09:56 am (UTC)
From: [identity profile] kampfflieger.livejournal.com
От яка пічалька! Буду тепер їсти і мучитися.

Date: 2014-05-15 09:56 am (UTC)
From: [identity profile] serj-doc.livejournal.com
фашист!

Date: 2014-05-15 09:58 am (UTC)
From: [identity profile] kampfflieger.livejournal.com
І євросодоміт, бо це вурст.

Date: 2014-05-15 10:03 am (UTC)
From: [identity profile] foshter.livejournal.com
твій вурст недостатньо бородатий. європа не оцінить)))))

Date: 2014-05-15 10:05 am (UTC)
From: [identity profile] kampfflieger.livejournal.com
Ти цікавишся моїм бородатим вурстом?

Date: 2014-05-15 10:07 am (UTC)
From: [identity profile] foshter.livejournal.com
в мене є свій))))

Date: 2014-05-15 10:01 am (UTC)
From: [identity profile] foshter.livejournal.com
вчу остатній раз.
береться ковбаса щойнонабита, всьо як по писанію., в одну руку, в другу голка. штрикаємо кожну ковбасяру по всій довжині разів з 67. тоді на 10 хвилин в окріп і на повільний вогонь. Тоді розігріваємо духовку до 230 градусів імені дядька Цельсія. ковбасу ніжно, трепетно загортаємо у фольгу, як тваринка з реклами і пхаємо в духовку. через 50 хвилин фольгу розриваємо і ковбаса сидить ще 20 хвилин, покривається хрумкою скоринкою.... Зара, почекай, слину витру. Всьо, я знов козак. Тоді як присмажилась, витягуєш. кладеш на таріль. Фіранки закриваєш, вимикаєш світло. Шоб ніхто не побачив, хай восток і далі марить, шо він тебе годує, бандерівцю. І наминаєш. Не забудь час від часу окроплювати святою горілочкою нутро (для вигнання гріха чревоугодія, свого роду автоекзорцизм). Тепер усьо чотко.
Edited Date: 2014-05-15 10:02 am (UTC)

Date: 2014-05-15 10:05 am (UTC)
From: [identity profile] foshter.livejournal.com
шо? (я не Царьов, прошу відмітити)

Date: 2014-05-15 10:48 am (UTC)
From: [identity profile] gans-gunner.livejournal.com
курва мачь! Як пан файно розказує!! Як набивати ковбаси знаю, та рейепт фаршу втрачено. Не нагадаєте?

Date: 2014-05-15 12:55 pm (UTC)
From: [identity profile] foshter.livejournal.com
Чо ж не нагадати, нагадаю.
Перше, шо требе знати, шо ковбаса буває для печення і коптіння. Різниця в тому, шо в другу ніколи не можна додавати часник - тоди її точно не зжеруть вампіри і другі кровопивці-кацапи, але скисне за два дні.
Ковбаса для печення - продукт, який скоро псується, тому її треба зберігати в морозилці, або на квартирі в Магадані. І то не більше трьох тижнів. Бо стає як лико. Таку ковбасу можна сміливо кинути кацапу.
Після того як ви, шановний пане Бомбере, емпіричним методом дійшли, яка саме ковбаса вам треба, йдемо на пошуки мняса. Мнясо можна вполювати, вкрасти і купити. Розглянемо варіант нумер три. Кажем бабі з золотими зубами:"Чуєш стара, а чо з нього тече юха (рожевого кольору, водяниста), воно шо, менструїрує? а чого кислим смердить? чи то ви? сама нахуй йди!" Йдем далі))). Мнясо має бути свіжим, домашнім, а не фермерським, і пахнути тільки кров'ю. всі інші запахи - ознака хуйні.
Нормальне мнясо на кубасу береться з області свині, яка називається ЗАДНЯ НОГА (в ідеалі) - воно не масне до піздєца і не сухе як моя бувша коханка-анорексічка (Боже, збави мене грішного). Можна взяти мняско з ребер, але теж не дуже жирне.
На два кіля такого мняса треба 300 грамів сала (без шкури, шкуру - на тапки кацапам). Потім то всьо треба дуже гострим ножем порізати на дрібні кусники (кубики, з довжиною грані 7мм, думаю, з таким іменем шо таке штангенциркуль, ви в курсі)) вибачте, люблю під'їбнути)). І ніколи, чуєте, ніколи воно не мелеться на м'ясорубці!!!Тільки ріжеться. Інакше ви отримаєте гівняшку просто в кишці, такий собі пєльмєнь во врємя піщєварєнія. Це золоте правило доктора кубасних справ.
Тоди всьо перемішуєм до однорідної фракції. пермішуємо довго, мнемо в руках не шкодуючи - мнясо пустить сік і всьо буде гут.
Далі обираєм спеції і інші пепячки. Я особисто беру: чорний перець (перчимо добре, але без фанатизму, ковбаса не повинна пропалити другу дірку в сраці - дводірковість в дупі дає тільки стереоефект, але без нього теж нормально можна жити), сіль (до смаку, але трошки менше, бо в мнєсі є своя сіль), трошки духмяного меленого перцю і зерна гірчиці. Все інше - творчість і лишня метушня, яка дасть на виході не смак, а какофонію і сумбур. Якшо ковбасу печем - то ще душимо у фарш 5 зубців часнику. Знову все перемішуємо до однорідної маси. Все це робиться ввечері. тоді цю миску з фаршем герметично накриваємо і ставимо на ніч в холодильник. Зранку, коли пролупили очі, змили слину з мордяки почистили розсадник карієсу і скинули баласт, миємо руки)))
Перемішуємо все ще раз і напихаємо в кишку. Далі, дивіться вище.
Нащот коптіння є кілька нюансів, але то як буде бажання.
Всьо то я вам повів про кубасу з свині. Якшо ж ви захочете цей життєдайний продукт учинити з бичка, то пропорціі такі: 400 грам сала, 1,5 кг бичка, 0,5 кг поросятка.. На кубасу не береться мнясо з молочного бичка - дуже впікається.
Дана інформація передана мною файному козакові і всім іншим патріотам України у вічне користування (гонорар приймаю кубасою. горілка-самогоночка - з мене).
А хто Україну зрадить - тому шоб козаки картоплянку зробили - напхали бульби просто в пряму кишку.
Усьо.
Edited Date: 2014-05-15 01:07 pm (UTC)

Date: 2014-05-15 01:17 pm (UTC)
From: [identity profile] gans-gunner.livejournal.com
пане Фоштере, пробачте мені на слові, але ви бляха-муха геній ковбаши!!! Дякую вам. Будете у Києві - ласкаво просимо у гості. Чи буде ковбаша чи нє, но домашнім абсентом. я вам подякую це вже точно!

маю кіко питань: 1) тримаю готові кишки у розсолі вже років сім. Маю шанс ними скористатися для ковбаши а не щоб москаля повісити?

2) як правильно коптити дома (найпростішим штибом) ковбашу щоб вийшла справжня Дрогобицька а не рятуй Боже, маськовська.

Date: 2014-05-15 01:44 pm (UTC)
From: [identity profile] foshter.livejournal.com
Сім років?!!!! Як на мене, то піздєц. Але мушу визнати, шо ви маєте право на бзіки))) Викиньте нахуй з хати того свого Леніна разом з мавзолеєм)))) Купіть свіжі (маю на увазі вже очищені і підготовані), ціна на ринку - три гривні за метр.
Дрогобицька - не знаю. шо то таке. Знаю шо таке ДОМАШНЯ КОПЧЕНА. Інших варіантів не приймаю, це підйобка.
Коптити вдома, якшо маєте на увазі квартиру - забудьте раз і назавжди. Ви тільки просмердите квартиру. А кубаса вийде непутяща, як дочь рассійскава пралітарія.
Кубаса ся коптить "нагарячу" 5-6 годин! а якшо ше й "нахолодну" - то й 10. Ото така хуйня.
Гаряче коптіння дозволяє кубасі провисіти під стелею в кладовці всю зиму і ніц не здихає і не псується. "Холодна" висить трохи менше, але всихає до стану ременя. іноді гіркне.
Кубаса коптиться дровами всіхда. Тирсу віддайте кацапу - хай набиває собі подушку і ковдру. Підходять дрова букові, грабові, інші породи, які не містять смол і дубильних речовин. Тому не підходять хвойні, а також дуб і ясен. Коптіння сливовими і яблуневими дровами призводить до окислення кубаси через міру. Вони додаються в кінці - для придання благородного аромату. А чисті породи - все як дохтур написав.
Є ше нюанси в будові коптилень, але то не на часі, як я розумію.
Edited Date: 2014-05-15 01:47 pm (UTC)

Date: 2014-05-15 01:56 pm (UTC)
From: [identity profile] gans-gunner.livejournal.com
дяка вам велика! Най Біг вам помага за ваші рецетки !

Date: 2014-05-15 01:44 pm (UTC)
From: [identity profile] foshter.livejournal.com
а чому "ковбаШа"? де ви таке чули?))

Date: 2014-05-15 01:54 pm (UTC)
From: [identity profile] gans-gunner.livejournal.com
та щось у голову пришло )

Date: 2014-05-15 01:51 pm (UTC)
From: [identity profile] foshter.livejournal.com
і хай вас Бог милує скористатися РІДКИМ ДИМОМ. це отруда вповільненої дії. Якщо пане Бомбере, ви захочете на себе накласти руки таким смачним способом, то прошу дуже, але ніколи нічого не пхайте в той йад і не годуйте дружину і дітей!!! Тільки дрова, тільки хардкор! Інакше відмовтесь від копченого і все.

Date: 2014-05-15 01:55 pm (UTC)
From: [identity profile] gans-gunner.livejournal.com
то звичайно.. жодних йадів, ви праві

Date: 2014-05-15 01:29 pm (UTC)
From: [identity profile] gans-gunner.livejournal.com
з вашого дозволу додав вас у друзі )

Date: 2014-05-15 11:28 am (UTC)
From: [identity profile] mofo-s.livejournal.com
Відбулось перше засідання Круглого Стола по проблемі Сходу. На ній О. Турчиновим та А. Яценюком були озвучені основні умови діалогу, який буде вестись тільки з тими, хто не стріляє і не убиває мирних мешканців.

Наступний Круглий Стіл буде проведено 17 травня в Донецьку, ми очікуємо, що на цьому Круглому Столі зазвучить уже не голос Ефремова, якого уже навіть самі сепаратисти не вважають за свою "проксі", а донецьких громадських організацій, профспілок, шахтарських об'єднань, які сьогодні уже оголосили про підтримку єдності України. Відбуватись це буде за повної підтримки європейських дипломатичних кіл.

Хоча самі терористи і так не планують діалога: сьогодні вони оголосили ультиматум про виведення військ з Донеччини, інакше почнуть убивати українських вояків. Особливо цинічним виглядає його звертання до матерів, яким він прямо погрожує - змусьте ваших дітей здатись, інакше вони будуть убиті. З такими не може бути ніякого діалога, і правий С. Соболев, який заявив про це учора. Також, вчора нашими десантниками був встановлений прапор на найвищій точці Слов'янська - горі Карачун. Це знак, що терористам цей самий карачун і прийде невдовзі, як і комуністам, про яких від учора уже почали збирати інформацію про підтримку сепаратизму.

Date: 2014-05-16 09:19 pm (UTC)
From: [identity profile] myrko-galizien.livejournal.com
З почином!
Чевапів собі хіба за тиждень нароблю, завдяки твоєму посту)

Profile

kampfflieger: (Default)
kampfflieger

September 2017

S M T W T F S
     12
3 4 56 789
101112 13141516
17 18 1920 2122 23
24252627282930

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 24th, 2017 07:16 pm
Powered by Dreamwidth Studios